Zaznacz stronę

Naturalnie łóżko jest najważniejszym wyposażeniem sypialni, sypialnia pełni swoją funkcję właśnie dlatego, że ustawiliśmy w tym pomieszczeniu łóżko. Jeżeli tylko szukają Państwo łóżka z „wyższej półki” do swojego pokoju sypialnego – pragniemy przedstawić model Vintage legendarnej firmy szwedzkiej Hilding. Przy okazji powiemy wiele o tym, jaki materac do łóżka Hilding Vintage można dołączyć. W tej prezentacji zadbamy też o to, aby był to możliwie tani materac, lecz jakość nie umknie nam nawet na moment.

Co warto wiedzieć o tanich materacach do łóżka Hilding Vintage?

Wiedzieć należy, że materace do łóżka Hilding Vintage występują w dużej mnogości, nie stanowi problemu wyposażenie tego ekskluzywnego mebla w dobrej jakości, lecz tani materac. Przykładów jest wiele. Powinniśmy być też świadomi, że w grupie „tanie materace” znajdziemy również dla naszego Vintage prawdziwe rarytasy, ponieważ w przypadku niektórych producentów nieprzekraczanie umownej dla tanich materacy kwoty 1000 PLN nie zaburza cech jakościowych.

Musimy też wiedzieć, że świetny materac do łóżka Hilding Vintage może być każdego rodzaju. Modele sprężynowo-kieszeniowe, wielka ilość materacy z pianki, a także klasyczne lateksowe materace oraz hybrydy. Nawet materac visco 180×200 jest w naszym zasięgu. Jeszcze jedna ważna sprawa. Nie każda firma zaopatrująca w materace zdoła utrzymać normy jakości przy tej niskiej cenie. Podamy więc przykłady sprawdzonych modeli w dobrych cenach.

Zaledwie nieco ponad 500 zł. będzie nas kosztował utrzymywany na pięcioletniej gwarancji model Step legendarnej szwedzkiej firmy Hilding. To materac sprężynowy, sprężyny pracują w nim oddzielnie, każda ukryta w tzw. osobnej „kieszeni”. Właściwie Step jest już hybrydą, ponieważ zawiera także powierzchnie utworzone z nowej pianki Flexifoam (wysoka elastyczność). Przekrój poglądowy materaca odsłania 7 stref twardości, które przyjmują ciężar osoby spoczywającej na materacu równomiernie i delikatnie. Alergicy nie odczują żadnych negatywnych skutków spania na nim. Do tego materaca Hilding oferuje kilka bardzo ciekawych pokrowców wierzchnich. Oto przykład dobrego, taniego materaca do łóżka Vintage. Za chwilę podamy inne potwierdzone pod względem jakości modele materacy w świetnych cenach.

W jakich rozmiarach dostępne są tanie materace do łóżek Hilding Vintage?

Oczywiście to baza łóżka wyznacza jaki rozmiar materaca możemy na nim położyć. Ale dobry, tani materac do łóżka Hilding Vintage może mieć różne rozmiary, w zależności od podstawy łóżka. W przypadku łóżka Vintage dysponujemy wieloma możliwościami, ponieważ, po pierwsze, możemy zamówić je z bazą tapicerowaną, kontynentalną lub tzw. base box. Co więcej, każda z tych kombinacji występuje w wielu wielkościach, zatem nasze łóżko wyposażyć możemy w materace o szerokości od 140 cm do 200 cm. Porządne, tanie materace 180×200 są jednak rozmiarem najczęściej wybieranym. Ta rozległość podłoża snu stanowi więcej niż wystarczającą przestrzeń dla komfortowej nocy dwojga osób śpiących na łóżku.

Inny tani materac 180×200 godny zaprezentowania to Hilding Breakdance o konstrukcji piankowej. 760 PLN – to koszt tego taniego materaca, ale cena znów może wprowadzać w błąd, ponieważ Hilding mimo pełnej dostępności ekonomicznej zawarł w tym materacu bardzo nowoczesne rozwiązania. Odkrywamy tu złożenie warstw dwóch ultranowoczesnych pianek, które zapewniają doskonałą wentylację i odpowiednie podłoże podpierające ciężar ciała. Materac jest obustronny, wybieramy więc jego twardość. 5 lat gwarancji, absolutna higieniczność i 7 stref przyjmujących nacisk – uważamy, że w tej cenie trudno znaleźć lepszy tani materac do łóżka Hilding Vintage.

Czym kierować się dobierając tanie materace do swojego łóżka Hilding Vintage?

Wybór materaca rozpoczynamy od ustalenia naszej wagi, wzrostu i preferencji względem twardości. Następnie decydujemy jaki tani materac odpowiada nam najbardziej. Sprężynowy czy z tworzyw sztucznych? A może lateks z matą kokosową lub hybrydowe połączenie kilku rozwiązań? Jedno jest najważniejsze – nigdy nie powinniśmy zapominać o wartościach użytkowych, które u cenionych producentów (np. Hilding) są zapewnione pomimo niewysokich cen pewnych modeli materacy. Materace do łóżka Hilding Vintage powinny także nie ustępować klasie samego łóżka, nawet jeśli będą to tanie materace, takie, które pozwolą nam na pewne oszczędności. Ostatecznie liczą się dobrze przespane noce, nasz komfort i zdrowie.

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl